skok na obsah  banan webhosting

Sqely RS

AAC plugin pro TCPMP


Popis: Rozšíření pro TCPMP neboli The Core Pocket Media Player (program pro přehrávání filmů a písniček. Má kodeky pro přehrávání videa (AVI, DivX), MPEG4 souborů(MP4, M4A), MPEG audio a video souborů (MPEG, MPG, MPV, DAT, MP1, MP2, MP3, MPA), souborů ve formátu Matroska (MKV, MKA), Ogg Vorbis (OGG, OGM), AAC (AAC) a podporuje dokonce i pluginy třetích stran ) umožňující pracovat s formátem AAC. Otestováno na verzi 0.66.
Freeware.
Verze: 2005-08-02 Velikost souboru: 132.81 Kb
Domovská stránka | Stahuj

AeroPlayer


Popis: Vynikající prehrávač MP3, AAC a Ogg Vorbis. Na stránkách výrobce se nachazí také velké množství skinu. Shareware verze po dobu 14 dní, poté je nutno zaregistrovat. K dispozici je česká verze!
Plná verze 14.95$/Zkušební zdarma.
Verze: 5.5 Velikost souboru: 412.11 Kb
Stahuj

AeroPlayer iTunes skin2


Popis: Skin pro známý hudební přehrávač AeroPlayer ve stylu Apple iTunes.
Freeware.
Verze: Velikost souboru: 64.55 Kb
Stahuj

Audacity DVR Personal Edition


Popis: Tento program umožňuje vytvořit z kapesního počítače záznamník zvuku nebo budík. Program bezproblémově funguje jen na Tungstenech s Palm OS 5.
Freeware.
Verze: 1.10 Velikost souboru: 1.46 MB
Stahuj

AudiblePlayer
Popis: Aplikace pro poslouchání audioknih ze serveru Audible.com. Momentálně je dostupno přes 23 tisíc titulů včetně nejprodávanějších audioknih, magazínů, novin atp. Audio stažené z Audible.com lze vypálit i na CD (není tedy přítomno DRM).
Freeware.
Verze: 2.1 Velikost souboru: 498.05 Kb
Domovská stránka | Stahuj


created by banan.cz

created by banan.cz