skok na obsah  banan webhosting

Sqely RS

Emerald Sounds


Popis: Rozsáhlá sada MIDI zvuků pro systémové aj. aplikace. Změňte své zvuky v aplikacích DateBook nebo v budíku! POZOR! Před instalací je nutno dočasně vypnout českou lokalizaci (popř. po instalaci přejmenovat soubor "System MIDI Sounds" na Systémové MIDI zvuky").
Freeware.
Verze: 3.0 Velikost souboru: 109.38 Kb
Domovská stránka | Stahuj

Espresso


Popis: Espresso je výborný nástroj proti nastupující únavě. Používejte ho v práci či doma a připravte se tak na noční život někde v klubu... Tato freewarová verze obsahuje posledních 30 minut programu a nepodporuje zvyšování hlasitosti.
Freeware.
Verze: 1.0 Velikost souboru: 288.35 Kb
Stahuj

FretBoard


Popis: Aplikace pro pokročilou práci s akordy.
Freeware.
Verze: 1.2.4 Velikost souboru: 15.63 Kb
Domovská stránka | Stahuj

Lemon edit


Popis: Jednoduchý nástroj pro hudební komponování na palmu. Nechybí mini keyboard. Výslednou skladbu lze exportovat do MIDI souboru!
Freeware.
Verze: 0.9 Velikost souboru: 16.60 Kb
Domovská stránka | Stahuj

Mass Storage Synchronizer


Popis: Synchronizace mezi Windows iTunes a Palm Treo nebo Sony Clie (a také telefony Nokia, Sony Ericsson a Samsung)! Nabízí správu skladeb a jejich synchronizaci/update mezi PC a palmem. Na straně palmu podporuje RealPlayer a PocketTunes. Vyžaduje iTunes 4.x - 6.x a vyšší + Java JRE 1.4 - 1.5 a vyšší. Pracuje se soubory MP3, MP4, M4A, 3GP (Audio encoded AAC nebo AMR), AMR, WAV, G-MIDI.
Freeware.
Verze: 1.3 Velikost souboru: 12.50 Kb
Domovská stránka | Stahuj


created by banan.cz

created by banan.cz