skok na obsah  banan webhosting

Sqely RS

miniPiano


Popis: Jednoduché piáno zapisující noty podle toho, jak hrajete nebo naopak. Podpora kopírování, vyjímání a vkládání. Hraje ze speakeru nebo MIDI.
Freeware.
Verze: 0.6 Velikost souboru: 13.67 Kb
Domovská stránka | Stahuj

miniScore


Popis: Jednoduchý program pro vkládání not. Vkládají se výběrem druhu noty a poté vložením na notovou linku. Samozřejmostí je možnost přehrání zkomponované skladby ve formátu MIDI.
Freeware.
Verze: 0.6 Velikost souboru: 12.70 Kb
Domovská stránka | Stahuj

MODULA


Popis: Rychlý a jednoduchý audio engine pro Palm OS. Podporuje přehrávání vícekanálové hudby, zvukových efektů a samplů, mixování velkého množství zvukových kanálů, pracuje s mono i stereo stopami na různých výstupních frekvencích a to s minimálními nároky na vytížené procesoru. Využívá Palm OS 5 knihoven a SoundStream API.
Freeware.
Verze: 1.0.4 Velikost souboru: 1.64 MB
Domovská stránka | Stahuj

Movemento


Popis: Přehrávač MOD souborů. Vyžaduje Palm OS 5.x (+SndStream API nebo MCA2 tool od CliePet pro Sony Clie NX/NZ/TG). Výhodou je možnost přehrávání MOD souborů na pozadí. Na domovských stránkách produktu najdete odkazy na několik serverů zabývající se tímto zvukovým formátem.
Freeware.
Verze: 0.1 Velikost souboru: 75.88 Kb
Stahuj

Mundu Radio


Popis: Aplikace umožňující poslech streamovaného vysílání, tedy on-line rádií. Nejdříve je nutno si zřídit na stránkách výrobce účet, pomocí kterého vytváříte playlisty a přidáváte jednotlivé stanice.
Freeware.
Verze: 1.0.0 Velikost souboru: 1.02 MB
Domovská stránka | Stahuj

Palm Piano


Popis: Potřebujete-li si procvičit základy hraní na piáno, proměňte svého Palma v dvouoktávové klávesy!
Freeware.
Verze: 2.1.0 Velikost souboru: 424.80 Kb
Domovská stránka | Stahuj


created by banan.cz

created by banan.cz