skok na obsah  banan webhosting

Sqely RS

PCPilot


Popis: Dokáže pomocí Bluetooth či eventuelně Wi-Fi ovládat na vašem desktopovém PC s Windows aplikace Windows Media Player, iTunes a Microsoft Powerpoint. Jednotlivé akce lze nastavit i na hardwarová tlačítka.
Freeware.
Verze: 1.0 Velikost souboru: 344.73 Kb
Domovská stránka | Stahuj

Perfect Pitch


Popis: Dokáže naladit hudební nástroj.
Freeware.
Verze: 1.0 Velikost souboru: 37.11 Kb
Domovská stránka | Stahuj

PocketTunes iTunes 4 skin


Popis: Grafické prostředí pro skvělý Palm OS hudební přehrávač PocketTunes ve stylu Apple iTunes 4. Pracuje v rozlišeních 320 x 320, 320 x 480, and 480 x 320.
Freeware.
Verze: 2.4m Velikost souboru: 31.93 Kb
Domovská stránka | Stahuj

POggPl


Popis: Použitelná alfa verze přehrávače jednoho z nejúčinnějších hudebních formátů - OGG. Vyžaduje alespoň Palm OS 5 a ARM procesor.
Freeware.
Verze: 0.12 Velikost souboru: 121.09 Kb
Domovská stránka | Stahuj

PsyTexx II


Popis: Plnohodnotný MOD tracker. Zvládá také multiplatformní pokrokový XM, popř. IT formát. Součástí desktopový konvertor dat mezi PC a palmem. Program však neumí pracovat s paměťovou kartou. Logické pokračování PsyTexx I. Je to silnější a promyšlenější program: multiplatforma hudebního trackeru založená na FastTracker 2 XM formátu. PsyTexx pracuje na Tapwave Zodiac a Tungsten|T5. Fixovaný MOD loading a playing zachytává chyby v XM přehrávání, přidání a řazení playlistu, možnost fullscreenu. Načítání RAW samplů. Podívejte se na www.warmplace.ru pro více informací o manuálu, zdrojovém kódu, skinech, verzích a kompilacích pro Windows/Linux a více. Názory uživatelů se různí, ale přes drobné problémy s ním všichni rádi pracují.
Freeware.
Verze: 0.5b Velikost souboru: 331.05 Kb
Domovská stránka | Stahuj


created by banan.cz

created by banan.cz